The 2-Minute Rule for ucuz vds

Vds sunucusuna istediğim applicationı kurabilir miyim? Evet, vds sunucunuz dimensions özel bir alan ayrıldığı için istediğiniz programı veya yazılımı kurmakta özgürsünüz. Kurmak istediğiniz yazılımların sunucu optimizasyonlarını firmamız ücretsiz bir şekilde sağlamaktadır. match vds Vds sunucum da World wide web sitelerini yayınlamak istiyorum, hangi kontrol panelini kullanabilirim? Vds sunucularınız da World wide web sitelerini barındırmak istiyorsanız cPanel veya plesk lisansı satın alarak World-wide-web sitelerinizi bu paneller üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde yönetimini sağlıyabilirsiniz. vds kiralama Farklı bir firmada barınan Vds sunucumu size taşıyabilir miyim? Evet, farklı bir firmada kullandığınız vds sunucularının yedeklerini bizlere destek talebi üzerinden ilettiğiniz takdirde ücretsiz bir şekilde firmamızda barınan vds sunucunuza taşıma işlemini gerçekleştirebiliriz.vds sunucular Vds sunucusuna özel script kurabilir misiniz? Hayır, Online üzerindeki bulduğunuz scriptleri firmamız tarafından kurulum işlemi yapılamamaktadır. Tabikide Scriptin çalışması için gerekli olan sunucu konfigürasyonları ücretsiz olarak destek talebi üzerinden iletebilirsiniz.

Bu kısımda listelenen Sanal Sunucu hizmetlerimizle ilgili en sık sorulan soruları bir liste haline getirdik.

İhtiyacınız olan en iyi özellikleri içerisinde barındırması sayesinde sizi geleceğe bir adım önde taşır. Böylelikle ödeyeceğiniz her kuruşun karşılığını fazlasıyla almış olursunuz. Website uygulamalarınız veya World wide web sitelerinizi barındırmak için hemen VDS server satın al.

Mikrotik OS ve Juniper ile gelen trafiğinizi süzüyor ve sizlere sadece temiz trafiği iletiyoruz. Yurtdışı koruması olarak Comnet Safe Uplink kullanıyor ve network hızından tasarruf etmeden korunaklı sanal sunucularımızla %99 UPTIME süresini sizlere vds kiralama garanti ediyoruz.

Hız, performans ve stabilite. Kaliteli donanım ve altyapı ile birlikte ten Yıllık tecrübemiz ile dimension en uygun VDS Sanal sunucu seçenekleri ve deneyimi sunuyoruz. Tier lll Veri Merkezi Kalite standartlarına uygun.

Total Performans ve Tam Donanım Tüm sunucularımız modern day trendlere uygun donanım ve yazılımlarla sürekli olarak güncel tutulmakta ve sizlere sunulmaktadır.

All of our video game and virtual servers are built-in with our automation process, making sure automatic installation Soon after your payment is processed.

World wide web sitenizi web hosting yerine VDS sunucu üzerinde barındırma kararı aldıysanız, PratikSunucum VDS sunucu hizmetlerini bu iş için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sunucuya kurmak isteyebileceğiniz CWP, Cpanel ve Plesk gibi internet hosting kontrol panellerini yalnızca tek tık ile kurabilirsiniz.

Tier III+ Verimerkezi Kesintisiz ve güvenilir bir alt yapı hizmeti için yüksek standartlara sahip verimerkezi ile kaliteli hizmet vermekteyiz.

Standart Internet hosting hizmetlerinde IP veya dosya erişimi eklemek için servis sağlayıcı desteği almak gereklidir. VDS ve VPS sunucuların her biri ayrı birer sanal ortamda olduğu için bu işlemeleri yapmak için servis sağlayıcı desteğine gerek yok çünkü bu sistemlerde yönetici siz olduğunuz için gerekli tüm işlemleri IP ekleme veya sunucu yeniden başlatma imkanını sizing sunmakta.

We're dedicated to providing the very best quality servers at essentially the most reasonable earnings margins, in keeping with our item and pricing coverage, staying away from overpricing.

Ucuz VDS almak için giriş paketlerini tercih edebilirsiniz. Daha kapsamlı projeleriniz için ise ekran kartlı VDS gibi sunucular ihtiyacınızı karşılayacaktır. İhtiyacınıza uygun Linux veya Windows sanal sunucu kiralama yapabilirsiniz.

İşiniz veya projeniz için uygun olan VDS paketi seçiminde karar kılamadıysanız, sizlerin sorularına daima yanıt vermek için bekleyen canlı destek hattımıza sorularınızı iletebilir ve VDS paketi seçimi konusunda destek alabilirsiniz, bu sayede VDS server paketi seçimi yaparken kafanızı kurcalayan soru veya sorunların cevabını almış olup en doğru seçimi yapabilirsiniz. En doğru seçim ile birlikte sanal sunucu satın al!

Sunucularınız nerede bulunuyor ? Sunucularımız Türkiye / İstanbul konumlu TIER3 sertifikalı Telehouse verimerkezimizde firmamıza ait özel şifreli kabinlerimizde yine firmamıza ait donanımlar üzerinden yayın vermekteyiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *